Véget ért a gyermekhét az Angyalkert Magán Óvodában. Egy egész héten keresztül, minden nap kedveskedtünk a gyerekeknek egy meglepetés programmal. Hétfőn az Aranyos Tarajos Kiskakas című mesét tekinthették meg a gyerekek az óvodapedagógusok bábjátékában. Kedden kirándulni voltunk a Csalánosi erdőben, ahol a nagy teret kihasználva játszottak, szaladgáltak a gyerekek. Kedd és csütörtök délután Apák napi játék délutánon vettek részt a gyerekek, ahol egy órát csak az apával, közösen játszottak. Szerdán a Kutyával egy mosolyért alapítvány tartott kutyás bemutatót. Csütörtökön különböző madarak lepték el az óvodánk udvarát. A gyerekek közvetlen közelről vehették szemügyre a réti sast, sólymot, baglyot. Pénteken az óvoda dráma csoportja játszotta el a gyerekeknek a Kiskakas gyémánt félkrajcárja című mesét, majd ezt követően mindhárom csoport elment fagyizni.